Praha 4 Rozárčina

Reference

Naše školka získala krásné hodnocení na 
www.nejskolky.czDear team KinderGarten Rozárčina,

We are planning to move to another country this summer. So Sasa will stay in school until the end of June.
This year is fantastic to Sasa and our family. She grows up quickly, happily and heathly by the perfect teaching and help of all her teachers in the kindergarten. She learnt a lot about this world and Czech, this beautiful country. She loves all of you, especially dearest Kathlyn, Míšu and Allison.
It's always sad to say say goodbye, but we have to move.

Chen

(ze dne 25.3.2024)


Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za Emmu, že o ní bylo ve školce skvěle postaráno, urazila s vámi velký kus cesty, vyrostla jak fyzicky :-), tak hlavně sociálně a to díky skvělým lidem, kteří se o ni starali a rozvíjeli ji. Děkujeme, ať se Vám daří, máte školky plné šťastných dětí, kvalitních učitelů a spokojených rodičů. Bude se nám stýskat.  

Žaneta

(ze dne 9.7.2023)


Tímto Vám chci moc poděkovat za krásné tři roky, které můj syn trávil většinu času ve vaší školce. Děkuji za milý, vstřícný přístup a za všechno, co jste ho naučili. Anglicky mluví perfektně, takže jsme spokojení, že jsme si vybrali dobře. Za vše mluví i fakt, že do vaší školky v září nastoupí mladší bráška.

Jaroslava

(ze dne 14.7.2023)


Se školkou KinderGarten Rozárčina jsem opravdu moc spokojena a mohu ji jen doporučit. Oceňuji zejména logopedickou podporu dětí z bilingvních rodin, nadstandartní aktivity (odpolední kluby, kreativní tvoření, výlety) a individuální, přátelský přístup učitelů. V neposlední řadě bych ráda vyzdvihla nadstandartní kvalitu programu pro předškolní děti, který svou kvalitou a rozmanitostí převyšuje doporučení PPP.

Školka nabízí kvalitní vzdělávací program s nenásilnou formou výuky angličtiny, kterou má dcera ovládá, díky KinderGarten Rozárčina, perfektně.

Jsem moc ráda, že jsme pro dceru vybrali školku v krásném, čistém, multikulturním a rodinném prostředí, kde učitelé podporují zdravé dětské sebevědomí.

Milena

(ze dne 9.5.2023)


Dear Hedvika, I hope you are well. I would like to let you know that June will be Irenka’s last month in the kindergarten. I’d like to thank you for the great care she received over the last five years. She truly enjoyed her time under your and all the teachers’ wings.  

Thank you and kind regards,

Gosia

(ze dne 16.4.2023)


„Other then that We want to say a huge thank you to all of the personal of kindergarten, I can't describe how important it is for us to see our daughter's desire to go to kindergarten every morning, we wholeheartedly believe that these years will have crucial impact on the rest of her life and we are very grateful for hard work you've done so far. Thank you“

Regards, RM

(ze dne 26.6.2020)Vážený kolektive, děkuji za vaší profesionální péči a přístup k dětem. Moc si toho vážím a jsem rád, že jsem vybral tak skvělou školku. Ve vašem podání to je naprosto skvělé. Přeji krásný a snad i slunečný prodloužený víkend.  

S přátelským pozdravem  JP

(ze dne 7.5.2020)


Dobrý večer, dříve jsem se k tomu po návratu z Kypru nedostala, ale chci vám říct, jak nadšená jsem z prostředí v nové Rozárčině a stejně tak z personálu a kroužků. Je to velmi pěkné a jsem moc ráda, že to takhle dopadlo, a že jste zvládli to takto úspěšně realizovat. Šimon chodí moc rád do Rozárčiny a i o víkendu se ptá, kdy pojedeme zase. Děkuji za Váš čas, který jste věnovali novému záměru a za úsilí, které jste vynaložili, aby jste jej zrealizovali do podoby, v jaké je. Stejně tak je vidět, že Eliška vynakládá hodně času a snahy, aby vše fungovalo, což je skvělé, protože i nadále fungujeme v režimu zaběhlém s Klárkou. Říkala jsem si, že když je něco pozitivního, stojí za to sednout a napsat a ocenit, protože mnohdy se pozitivní věci přechází jako samozřejmost! Z mého pohledu jsou i rodiče spokojení, alespoň tak, jak to vnímám z reakcí a rozhovorů při setkání v šatně. Jsem velmi šťastná, že po odchodu ze školky mohu s plným svědomím nasadit své síly na řešení „problémů světa“ a nechat své dítě klidně ve správě KinderGarten Rozárčina a po době věnované „řízení zeměkoule a všech dostupných právních otázek“ si ho vyzvednout. Už si po tom roce a půl ani nedovedu představit, že bych ho vlastně nechala kdekoli jinde….. Oprava, už to budou za chvíli 2 roky a vlastně začal, když mu bylo 16 měsíců…. (jak ten čas letí…).

Broňa

(ze dne 26.9.2019)


Dobrý den, ráda bych poděkovala za péči jakou věnujete našim dětem a s jakou trpělivostí se snažíte rozvíjet jejich znalosti. Jako mezinárodní rodina, jsme v Praze hledali školku, která angličtinu bere vážněji než jsou kartičky s obrázky a pár říkanek. Po prohlídkách jiných školek jsme hned věděli, že tato bude pro nás ta pravá! Stačilo nám chvíli pozorovat děti na zahradě a komunikaci učitelek s nimi! Dcera (nyní 5 let) začala chodit do Vaší školky ve svých 3 letech. V začátcích jsem se v autě cestou ze školky často musela otočit a přesvědčit se, že vezu vlastní dítě! Její rozvoj angličtiny, češtiny a celkové komunikace byl najednou tak brilantní. Očividně měla též srdce i hlavu plnou dojmů a celodenních zážitků, které mi honem potřebovala povědět.
Začínali jsme 3x1/2 den, pak na její prosby 3x celý den, pak 4x celý den a již nás přesvědčuje, že je nezbytné chodit “pořád”. A to přes všechny aktivity a sporty, které spolu ve volný den podnikáme a plně se jí věnujeme. Tyto pozitivní zkušenosti nás vedli k tomu, že jsme do školky umístili i mladší dítě a to již v jeho 1,5 letech! Byli jsme plni obav a očekávání jak školku “naše miminko” zvládne, jestli přece jen není brzo. Ale již druhý den na mne ráno na schodech pokřikoval “bye bye” – pro mne v překladu “běž domů, já už vím”. Dnes je to měsíc od jeho prvních dnů ve školce a pokaždé když mu řeknu, že dnes se jde do školky, začne se smát a vesele poskakovat, což je pro každého rodiče dobré znamení. Za rozvoj našich dětí a úžasnou péči spojenou se srdcem děkujeme především skvělým učitelkám – Dominique, Lucii, Barboře, Petře a Andree. Všechny jsou v očích dětí naprosté hrdinky! A také děkujeme Božence, která nějak zvládla děti přesvědčit, že i buchtičky se šodó či hrachová kaše jsou k snědku. Na její svačinky bych se kolikrát ráda dostavila osobně…!! Přejeme mnoho úspěchů ve vaší práci, kterou děláte dobře a především další spokojené dětské úsměvy.
Matt a Martina


Dear Hedvika, It was a wonderful experience during the past months spent with the children andteachers in your preschool. Yueheng learned a lot and got improvement significantly at moto capability and language skills under the help of the teachers. Really appreciate for your help and care to Yueheng in the past and wish you and the whole preschool all the best.
BR Hank

Vrátit se zpět na školku