Praha 4 Rozárčina

Náš tým

Zdeňka Šindlerová

provozní manažerka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka. V naší školce KinderGarten Rozárčina pracuje na pozici provozní manažerky.


Michaela Bednářová, DiS.

učitelka v mateřské škole

Michaela absolvovala střední pedagogickou školu v Berouně. Poté vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, kde se věnovala nejdříve klasické činohře a poté loutkoherectví a alternativní tvorbě. Již během studia herectví se stala členkou dvou divadelních souborů zaměřujících se na dětského diváka a také vedla dramatický kroužek v jedné pražské školce. Kromě divadla mezi její oblíbené činnosti patří zpěv, hra na kytaru a práce s dětmi.

B.A. Jackson Smith (USA)

lektor anglického jazyka

My name is Jackson Smith, born in Los Angeles and raised in San Diego, California, but I've been calling Prague home since 2017! I have my BA in English Language  and Theatre Arts and Performance Studies from the University of San Diego. I also have my TEFL certification, including a special course for young learners, from The Language House here in Prague. I've been teaching English to preschools since 2017, and I am excited to be a part of this team. In the US I taught English to students from Mexico and other Latin American countries, and also taught high school theatre and improv comedy. I love performing stand up comedy, movie nights with scented candles, and going out dancing.

BSc. Kathlyn Chua

lektorka anglického jazyka

I'm Kathlyn, a literary educator, and writer with a passion for working with toddlers. My mother toungue is English even though I´m coming from sunny Singapore, Prague has been a wonderful experience for me in many ways. Since rooting myself here in 2019, I've been teaching and writing. My hobbies often revolve around jazz, reading, and spending time immersing myself in the ocean. With over a decade of experience teaching children English and aquatic activities, my love for children comes from having a family of 2 younger brothers. I enjoy spending time with people, especially toddlers as I find their inquisitive nature fascinating and endearing.

B.A. Isabella H. Steussy (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Bella Steussy. I am from San Diego California, and studied at the University of California Santa Barbara completing a B.A. in Communication and a minor in English. Upon my recent move to Prague I have completed both the TEFL certificate as well as a young learner certificate. I have experience working with children of all ages, and am so excited to begin work here in Prague. In my free time I enjoy spending time with friends and family, playing the guitar, and traveling to new places.

Bc. Adéla Zrnová

chůva - asistentka učitelky MŠ

Adéla studuje magisterský obor Mikrobiologie a genového inženýrství. Od dětství se věnuje gymnastice, kterou začala trénovat i děti ve věku od 3 do 10 let. Práce s dětmi je velmi naplňuje, proto se v současné době rozhodla aktivně zapojit do vzdělávaní předškolních dětí a absolvovat kurz chůvy.

Andrea Hrodějová, DiS.

učitelka v mateřské škole, zdravotní sestra - nutriční terapeutka

Andrea je součástí týmu KinderGarten Budějovická od roku 2017, vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze. Následně zahájila studium předškolní a mimoškolní pedagogiky, aby si doplnila kvalifikované vzdělaní k již získaným zkušenostem. Od srpna 2021 nastupuje na pobočku KinderGarten Rozárčina, kde bude její novou náplní práce vést tým pedagogického sboru. Během spolupráce absolvovala kurzy např: Jak rozvíjet rozumové schopnosti u dětí předškolního věku, Vzdělávání dětí od 2 let v MŠ, Cvičení s dětmi (Jóga, Tai-či) a jiné.

Vrátit se zpět na školku