Praha 4 Rozárčina

Náš tým

Zdeňka Šindlerová

provozní manažerka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka. V naší školce KinderGarten Rozárčina pracuje na pozici provozní manažerky.


Michaela Bednářová, DiS.

učitelka v mateřské škole

Michaela absolvovala střední pedagogickou školu v Berouně. Poté vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, kde se věnovala nejdříve klasické činohře a poté loutkoherectví a alternativní tvorbě. Již během studia herectví se stala členkou dvou divadelních souborů zaměřujících se na dětského diváka a také vedla dramatický kroužek v jedné pražské školce. Kromě divadla mezi její oblíbené činnosti patří zpěv, hra na kytaru a práce s dětmi.

B.A. Annabella Eden Derrick (UK)

lektorka anglického jazyka

My name is Annabella, and I am from York, England. I graduated from Newcastle University with a degree in English Language which focused on Linguistics and Language Acquistion. After Graduation in 2023 I completed a TEFL course in England and then underwent further training in Prague. I have previously volunteered at a Primary school, helping with fundraisers and events. I love working with children and watching how fast they learn and grow. Outside of the classroom I love to sit in the park on a sunny day and read my book.

B.A. Jackson Smith (USA)

lektor anglického jazyka

My name is Jackson Smith, born in Los Angeles and raised in San Diego, California, but I've been calling Prague home since 2017! I have my BA in English Language  and Theatre Arts and Performance Studies from the University of San Diego. I also have my TEFL certification, including a special course for young learners, from The Language House here in Prague. I've been teaching English to preschools since 2017, and I am excited to be a part of this team. In the US I taught English to students from Mexico and other Latin American countries, and also taught high school theatre and improv comedy. I love performing stand up comedy, movie nights with scented candles, and going out dancing.

B.A. Isabella H. Steussy (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Bella Steussy. I am from San Diego California, and studied at the University of California Santa Barbara completing a B.A. in Communication and a minor in English. Upon my recent move to Prague I have completed both the TEFL certificate as well as a young learner certificate. I have experience working with children of all ages, and am so excited to begin work here in Prague. In my free time I enjoy spending time with friends and family, playing the guitar, and traveling to new places.

Andrea Hrodějová, DiS.

učitelka v mateřské škole, zdravotní sestra - nutriční terapeutka

Andrea je součástí týmu KinderGarten Budějovická od roku 2017, vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze. Následně zahájila studium předškolní a mimoškolní pedagogiky, aby si doplnila kvalifikované vzdělaní k již získaným zkušenostem. Od srpna 2021 nastupuje na pobočku KinderGarten Rozárčina, kde bude její novou náplní práce vést tým pedagogického sboru. Během spolupráce absolvovala kurzy např: Jak rozvíjet rozumové schopnosti u dětí předškolního věku, Vzdělávání dětí od 2 let v MŠ, Cvičení s dětmi (Jóga, Tai-či) a jiné.

Vrátit se zpět na školku