Praha 10 Třebešín

O nás

Jsme víc než jen školka – v naší akreditované mateřské škole připravujeme děti nejen na nástup do první třídy, ale především na život. Věříme, že děti se nejlépe rozvíjejí v bezpečném a vstřícném prostředí plném lásky a respektu. Proto dbáme nejen na individuální přístup k dětem, ale i na to, aby vnitřní a venkovní prostory školky plně odpovídaly jejich potřebám.

Ve výuce dbáme na vyváženost základních vzdělávacích prostředků, jako je hudební, výtvarná a dramatická výchova, v kombinaci s využitím moderních technologií. Anglicky se děti v naší školce učí tím vůbec nejpřirozenějším způsobem – prostřednictvím hry a komunikace s rodilými mluvčími. Samozřejmostí je u nás vyvážené a pestré stravování – dbáme na čerstvost potravin a pravidelný přísun zeleniny a ovoce.

V naší mateřské škole Třebešín máme prostorné, dobře vybavené třídy a zahradu o rozloze 5000 m2. Zahrada je vybavena velkou trampolínou a dětským hřištěm. V okolí mateřské školy je dostatek zeleně a parků, vhodných na vycházky po okolí.

Vrátit se zpět na školku