Praha 4 Chodov Chytrá Sovička

Letní prázdninový program 2019

Letní prázdninový program MŠ Chytrá Sovička - 2019

 

Jako každý rok i letos jsme připravili pro vaše děti letní program plný zábavy a dobrodružství. Program neprobíhá dle standardních osnov, jako ve školním roce, ale trávíme s dětmi co nejvíce času venku pohybovými, hudebními, výtvarnými i rozumovými aktivitami. Bližší informace o aktivitách najdete přímo v rozpisech na jednotlivé týdny.

Letní prázdninový program 2019

1.      Malý zoolog (1.7. -4.7. 2019) – CENA ZA 4 DNY-  2800,- Kč

2.      Sportovní týden (8.7. -12. 7. 2019)

3.      Paletka (15.7. -19.7. 2019)

4.      Týden experimentů (22.7.-26. 7. 2019)

5.      Letní škola malých přírodovědců (29.7 – 2. 8. 2019)

6.      Z pohádky do pohádky (5.8. -9.8. 2019)

7.      Cesta kolem světa (12.8. -16.8. 2019)

8.      Mořský svět (19.8.-23.8. 2019)

9.      Hrajeme si na školu (26.8. -30.8. 2019)

 

Malý zoolog  

 Program připravený pro děti, které milují zvířátka a chtějí se o nich dozvědět vše, co je zajímá. Jaké zvířátka známe z města a jaké třeba od babičky z vesnice? Jak se k nim chovat a jaké žijí třeba v africké džungli?

 

Sportovní týden

 Program připravený pro malé i větší sportovce. Důraz je kladen na rozvoj sportovních dovedností ve více sportech.  Vyzkoušíme si skok do dálky, hod do dálky, běh, pro kluky fotbal a další míčové hry. Vydáme se na výpravu do blízkého Central parku na sportovní hřiště.

Paletka

Program připravený pro malé umělce a kutily. Budeme modelovat z hlíny, malovat, kreslit na textil. Velkým projektem bude výroba robota z recyklovatelného materiálu. Na konci týdne vždy proběhne výstava dětských prací. Děti si mohou všechny výrobky odnést domů.

Týden experimentů


 Program připravený pro malé vědce. Čeká na nás mnoho pokusů. Při kterých se děti nestačí divit. Jak vyrobit tajemný obrázek z mléka a jak třeba sopku v kuchyni. To vše se děti v tomto programu naučí.  

 

Letní škola malých přírodovědců  

Program připravený pro děti, které baví příroda a vše o ní. Budeme se vydávat na vycházky po přilehlém okolí a všímat si toho, co všechno nám může příroda i ve městě nabídnout. Zasadíme si rostlinku a naučíme se o ni pečovat.  Vydáme se na výpravu do blízkého okolí, vyrobíme si vlastní herbář a také se naučíme používat mikroskop.

 

Z pohádky do pohádky

Program připravený pro všechny děti, které mají rádi pohádky. Jak to bylo s kocourem Mikešem a kdo jsou například Rufiříci? Čeká nás pohádkový kvíz o ceny, výprava s kocourem Mikešem se spoustou zajímavých úkolů a mnoho príma legrace.

 

 

Cesta kolem světa

Program připravený pro malé cestovatele.  Kolik máme kontinentů a jaké země na nich leží? Kde se baští špagety a kde najdeme klokany? A žijí ještě indiáni? To vše se děti dozví během našeho putování kolem světa.

Mořský svět

Program připravený pro všechny milovníky moře a podmořského světa. Kde můžeme potkat žraloka? A jak vypadá chobotnice? Vyrobíme si model mořského světa, naučíme se vše o zvířátkách, které v moři žijí. Budeme hledat dlouho ukrytý poklad, podle staré mapy kapitána Kida. A existují vůbec ještě piráti? Co myslíte?

Hrajeme si na školu

  

Hola, hola, škola volá. A jak to v takové škole vypadá? Tak přesně to se děti tento týden dovědí.  Zahrajeme si na opravdovou školu a do jedné takové základní školy se půjdeme i podívat. Děti dostanou opravdovou žákovskou knížku, ukážeme si, jak probíhá vyučování a jaká legrace to může být.

Cena programu: 3500,- Kč/ týden

V ceně programu je:

-        celodenní docházka 5 celých dní od 7:30 -17:30 hodin

-        2 x svačinka + 1 x oběd, dodržujeme pitný režim

-        dopolední aktivity dle denního programu (výtvarná dílnička, hudební dílnička, pohybové hry, sportovní hry, četba pohádek, kroužek deskových her, dramatický kroužek, výlety, soutěže)

-        prima zážitky v zázemí rodinné vilky s vlastní zahradou, rodinné prostředí, individuální přístup

      !!! Zápis již zahájen !!!

-         

V případě zájmu o námi nabízené programy nás kontaktujte: dunovskeho@kindergarten.cz nebo na tel. č. 737 546 578. 

Těšíme se na viděnou :-)

 

Vrátit se zpět na školku